МАРОККО ДИСКАВЕРИ ТУР 6 НОЧЕЙ/7 ДНЕЙ UA-82
1 день

Касабланка
Розклад:

15:20 Зустрiч  групи в аэропорту Мухаммед Пятый в Касабланцi (якщо літак прибуваэ пізніше ніж 17-00 - доплата за приватний транфер)

17:30 Трансфер в готель 

18:00 Заселення в готель Касабланкі

18:30 Вільний час

20:00 Вечеря

*час оріентований

враження дня:

Ранній підйом, збори, поїздка в Бориспіль (Жуляни). Довгоочікуваний політ. Пересадка в Римі або Парижі. До обіду вже бачите паралельну реальність, де панує яскраве сонце, і бриз Атлантичного океану. У другій половині дня відпочинете, або поринете в самостійне пригода по Касабланці, побачите те, що не входитиме в оглядову екскурсію.Ми радимо дістатися до Двореца Махкамов-дю-Паша. Його побудували в 1952 році для муніципалітету і суду. Незважаючи на адміністративне призначення, будівля виглядає чудово.Як же не пройти по вулицях медини (старого міста), слухати арабську мову в перемішку з французьким, відчувати запахи спецій ...
На відміну від Феса і Марракеша, в Касабланці стара медина не туристична місце. Після присутності португальців, землетрусу, французької колонізації збереглося мало будівель старше двохсот років. Але, головне, що оточують люди - жива історія і сучасність.

 

2 день

Фес
Розклад:

09:00 Сніданок
10:00 Пішохідна оглядова екскурсія
12:00 Виїзд в Рабат (90 км)
13:00 Огляд визначних пам'яток Рабату
16:00 Обід
17:30 Подорож в Мекнес (150 км) і оглядова екскурсія по місту. Переїзд в Фес.
19:00 Заселення в готель Феса.
Враження дня:

У другий день знадобиться багато енергії, це видно з розкладу. Вранці прокидаюся сніданок не варто. Погулявши по вуличках старої медини в день прильоту, в другій вже пройдетеся по новій з досвідченим гідом. Квартал хабусов побудували за наказом французької влади в 1930-их роках минулого століття. Ті ж вузькі вулиці, але більше туристичних сувенірів, охайних дворів.
Після центру мавританського міста, вийдемо на велику площу. У 1986 році на березі Атлантичного океану Хассан II заклав перший камінь мечеті. Жителі Касабланки не стали довго думати, і назвали храм на честь свого монарха. Висота мінарету 210 метрів - це дві Батьківщини Матері або дві статуї Свободи. Жоден християнський храм не досягає такої величини. У мечеті одночасно моляться сто тисяч чоловік. Лазерний промінь вказує віруючим напрямок головної святині - Мекки.
А ми рухаємося далі. Уздовж океану розкинулася набережна - бульвар Корніш. Місцеві ворожки розкажуть майбутню долю на ламаній англійській. Але види Атлантики заворожать на багато більше ніж чаклунки або біжать спортсмени.
Відпочиваємо під час поїздки з Касабланки в Рабат, після чого знову занурюємося в пізнання нового.Першим королем незалежного Марокко після французького протекторату був Муххамед V. Народ спорудив йому мавзолей з мармуру в 1971 році. Побудований він в мавританському стилі. Мавзолей доповнює древній вид веж Хасана. Будівництво мечеті на цьому місці почалося в 1195 році, але на жаль так і не закінчилося. Із запланованої висоти мінарету в 86 метрів, добудували 44. 
А місце будівлі, на площі вгору дивляться двісті стовпів з пісковика. Якуб аль-Мансур - емір, який почав будівництво мечеті Хасана, заклав фортецю в 1198 році на березі океану - Касба Удаю. Цікаві факт, цитадель названа в честь сімейства розбійників Удаю, захисників еміра від кочових племен. Два проекти не закінчили, ні за життя еміра, ні за життя його синів. Фортеця відновили через 4 століття в 1666 році. Тепер же з неї відкривається види на Атлантичний океан, де стоїть сфотографуватися.У Рабаті ми пообідаємо, та, тільки пообідаємо. А вже два міста позаду!Знову автобус допомагає набратися сил, і ми рухаємося вглиб материка, в напрямку Мекнес
Перше, куди ми потрапимо - це ворота Баб-Ель Мансур. Як і всі споруди такого характеру, побудовані для захисту. Але! З кокой витонченістю і практичністю. Архітектор - колишній полонений християнин, який прийняв іслам.Довгоочікуваний відпочинок в готелі. У цей день не буде снів, так як спати будете дуже міцно
3 день

Фес
Розклад:
08:00 Сніданок
9:00 Дивимося руїни Волюбіліса. Повернення в Фес.
13:00 Обід за додаткову плату в Фесі
14:00 Піша оглядова екскурсія по Фесу
17:00 Заселення в готель
18:00 Відвідування марокканського ринку або вільний час
* Час орієнтовний

 

Враження дня:

Волюбіліс - на південь і на захід від давньоримського міста немає. Так, все правильно, руїни епохи римлян, на території сучасного Марокко з 1997 року під охороною ЮНЕСКО.Година їзди і ми в Фесі.Квартал шкіряників, один з найпопулярніших місць туристів. Дубильні, старовинна технологія яких приваблює незвичайним виробництвом у великих чанах. Від різних фарб складно відвести очі. Але на цьому цікаві місця не закінчуються! На кожному кілометрі старої і нової медін історії, події, мечеті і музеї. Окремо попросіть розповісти гіда про фонтан Неджарін.

Додатково:Марокканський ринок - це культура сходу у плоті. Незвичайні види, запахи, сувеніри для європейської людини в
новинку, для марокканця - прояв своєї самобутності. Але стережіться мотоциклістів!

 

 

 

4 день

Марракеш
Розклад:
7:00 Сніданок
8:00 Подорож в Марракеш (550 км)
11:00 Побачимо гірськолижні курорти Іфран і Азру
14:00 Обід біля Бені-Меллаль
19:00 Прибуття в Марракеш і заселення в готель
20:00 Вечеря* Час орієнтовний

Враження дня:

 


Їдемо на протязі всього дня. Так, ніхто не говорив що екскурсійні тури по півночі Африки це легко! Але в дорозі ми відвідаємо найближчий гірськолижний курорт до Сахарі! Пообідаємо поруч з містом-мільйонером Бені-Меллаль, температура якого взимку часто опускається нижче нуля через навколишніх гір Атлас. Нарешті, після цікавих історій від гіда, захоплюючих видів з вікна автобуса, ми добираємося до пункту призначення - Марракеша! Розміщуємося в готелі і вечеряємо.

Любителів відпочинку не відірвати від ліжка в номері, а всіх інших кличемо подивитися чергове спадщина ЮНЕСКО - площа Джема-ель-Фна. Дослівний переклад звучить як Соборна мечеть і смерть. За традицією, після тортур тут стратили злочинців: рубали їм голови. Тепер на площі стоять торговельні ряди з фрешами, приборкувачі кобр показують, як приручити змій, а предки рабів з Гвінеї демонструють танець гнуа.З очікуванням наступного дня в Марракеші, повертаємося в готель чи гуляємо всю ніч.
5 день

Марракеш


Розклад:

08:00 Сніданок

9:00 Починаємо екскурсію по Марракешу

13:00 Обід за додаткову плату

14:30 Продовження екскурсії

19:00 Вечеря в наметі за бажанням або вільний час

Враження дня:

Насамперед палац побудований колишнім рабом. Великий візир в мусульманському світі - друга людина після султана. Сі Мусса був і рабом і згодом став візиром. За його волі в 1869 році почалося будівництво майбутньої візитної картки Марркакеша - двоца Бахія. Куди ж без французів! Генерали-резиденти жили саме тут. Зараз це культурний і музичний центр південної столиці Марокко.Все той Якуб аль-Мансур недобудований мінарет Хассана і фортеця в Фесі, зумів завершити розпочате в Марракеші. Мечеть книготорговців понині височіє на 69 метрів вгору. Усередині сходи дозволяє в'їхати на вгору муедзин (священику) на коні.
Прохолода саду Мажореля зможе остудити в тіні після насиченого ранку. Ботаніки оцінять рослин з Північної та Південної Америк, Азії та південної Африки. Модників здивує приватна колекція Ів Сен-Лорана. У гіда запитаєте, як вона опинилася в саду!Обід за доплату, а ось якщо з медини Марракеша зможете вийти без витрат, то ви стійка людина.Увечері підемо в ресторан під шатром Chez Ali-Restauran Fantasia де ми пропонуємо вечерю в пальмового гаю. Сприяти травленню будуть фольклорні ансамблі та джигіти.
6 день

Варзазат
Розклад:
04:30 за бажанням зустріч світанку на дюнах
08:00 Сніданок
9:00 Подорож в Агадір
15:00 Екскурсія і обід в місті Тарудане
19:00 Прибуття в Агадір і завірення туру
* Час орієнтовний
Враження дня:

 

До обіду висипаємося в дорозі після раннього підйому. Приїжджаємо в місто Тарудант - зменшену копію Марракеша. Розминаємо ноги в оглядовій екскурсії, обідаємо і знову в дорогу, в Агадір. Є два варіанти: аеропорт або ще кілька днів відпочинку на березі Атлантичного океану.Додаткова екскурсія:На світанку сняться хороші сни, але ми пропонуємо трохи більше. Зустрінемо світанок на дюнах і запам'ятаємо ці миті на все життя!

 

7 день

 
До обіду вісіпаємося в дорозі после раннього підйому. Пріїжджаємо в місто Тарудант - Зменшену копію Марракеша. Розмінаємо ноги в оглядовій екскурсії, обідаємо и снова в дорогу, в Агадір. Є два варіанти: аеропорт або ще кілька днів відпочинку на березі Атлантичного океану.Додаткова екскурсія:На світанку знятися хороші сни, но Ми пропонуємо немного более. Зустрінемо світанок на дюнах и запам'ятаємо ЦІ миті на все життя!
На світанку сняться хороші сни, але ми пропонуємо трохи більше. Зустрінемо світанок на дюнах і запам'ятаємо ці миті на все життя
Враження дня:
До обіду висипаємося в дорозі після раннього підйому. Приїжджаємо в місто Тарудант - зменшену копію Марракеша. Розминаємо ноги в оглядовій екскурсії, обідаємо і знову в дорогу, в Агадір. Є два варіанти: аеропорт або ще кілька днів відпочинку на березі Атлантичного океану.Додаткова екскурсія:На світанку сняться хороші сни, але ми пропонуємо трохи більше. Зустрінемо світанок на дюнах і запам'ятаємо ці миті на все життя!

 

В стоимость входит В стоимость не входит
- Проживание в отелях 3-4*;
- транспорт по программе;
- экскурсии по программе;
- сопровождение гида-руководителя по маршруту;
- Питание HB (завтрак и ужин);
- входные билеты;
- Авиа перелёт;
- входные билеты;
- дополнительные экскурсии;
- чаевые водителям;
- виза Марокко;Наши партнеры